V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 19 Maja 2019

1. Dzisiejsza przeżywamy V niedzielę Wielkanocną.

2. Codziennie o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Matki Najświętszej.

3. W piątek 24 maja będziemy przeżywać wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.

4. W przyszłą niedzielę 26 maja będziemy świętowali Dzień Matki. Tego dnia odbędą się w naszej parafii następujące uroczystości: Rocznica I Komunii św. o godz. 10.00 oraz I Komunia św. o godz.12.00. Wszystkie dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe oraz ich rodziców zachęcamy do spowiedzi, która będzie w piątek 24 maja od godz. 16:30.

5. W roku Jubileuszu 100 – lecia ustanowienia Biskupstwa Polowego Wojska Polskiego, w 22 rocznicę nawiedzenia i poświęcenia przez św. Jana Pawła II zniszczonego pożarem w 1976 r. i odbudowanego Kościoła oraz w 16 rocznicę podniesienia Świątyni do godności Bazyliki Mniejszej serdecznie zapraszamy 30 maja o godz. 16.30 na Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego a następnie uroczystą Eucharystię sprawowaną przez J.E. Księdza Biskupa Polowego WP Józefa GUZDKA wraz z kapelanami Ordynariatu Polowego WP w wigilie tych uroczystości.

18 maja 2019 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 19 Maja 2019 została wyłączona