III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 5 Maja 2019

1. Dzisiaj przeżywamy III niedzielę Wielkanocną, która jest pierwszą niedzielą miesiąca.

2. Codziennie o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Matki Najświętszej.

3. W środę przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski.

4. W roku Jubileuszu 100 – lecia ustanowienia Biskupstwa Polowego Wojska Polskiego, w 22 rocznicę nawiedzenia i poświęcenia przez św. Jana Pawła II odbudowanego i zniszczonego pożarem w 1976 r. naszego Kościoła oraz w 16 rocznicę podniesienia tej Świątyni do godności Bazyliki Mniejszej serdecznie zapraszamy 30 maja o godz. 16.30 na Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego a następnie uroczystą Eucharystię sprawowaną przez J.E. Księdza Biskupa Polowego WP Józefa GUZDKA wraz z kapelanami Ordynariatu Polowego WP.

5. Dziś wolontariusze parafialnego Caritas zbierają do puszek ofiary na pomoc dla rodzin w trudnych warunkach materialnych – zwłaszcza na wsparcie wyjazdów wakacyjnych dla dzieci z tych rodzin.

4 maja 2019 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 5 Maja 2019 została wyłączona