WIELKI KONKURS PALMOWY ROZSTRZYGNIĘTY

W Niedzielę Palmową 14 kwietnia w bazylice podczas Mszy św. dla rodzin z dziećmi celebrowanej przez ks. kpt. Maksymiliana Jezierskiego odbyło się rozstrzygnięcie trzeciej edycji konkursu na najpiękniejszą własnoręcznie zrobioną palmę.

Jak podkreślają rodzice, dzieci już od wielu tygodni przygotowywały się do tego wydarzenia – zbierały zasuszone gałązki, kwiaty, a także same robiły ozdoby z kolorowego papieru i bibuły, niektórzy również uczestniczyli w kursach robienia palm. Przed błogosławieństwem wszyscy „mali” uczestnicy zaprezentowali swoje arcydzieła, które były oceniane przez niezależne jury. Pomimo, iż zostało wybranych kilku zwycięzców, który otrzymali główne nagrody, to oczywiście każdy został nagrodzony, bo w tym konkursie doceniana jest pracowitość wszystkich dzieci. Były to chwile pełne pozytywnych emocji i prawdziwego szczęścia.

14 kwietnia 2019 | Aktualności | Możliwość komentowania WIELKI KONKURS PALMOWY ROZSTRZYGNIĘTY została wyłączona