NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 21 Kwietnia 2019

1. Obchodzimy dzisiaj uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. W naszej chrześcijańskiej tradycji jest to czas pełen nadziei i radości. Msze Św. w dniu dzisiejszym oraz jutro tj. w Poniedziałek Wielkanocny według niedzielnego porządku.

2. Uroczyste świętowanie Wielkanocy rozciąga się na oktawę. Każdy dzień tego tygodnia ma rangę uroczystości. Dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Tego dnia o godz. 11:00 w naszej Bazylice zostanie odprawiona Msza św. w intencji Sybiraków, której będzie przewodniczył J.E. Abp Józef KUPNY – Metropolita Wrocławski.

3. Przez cały tydzień po wieczornej Mszy św. będziemy odmawiać Nowennę do Miłosierdzia Bożego przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego, którą będziemy obchodzić w następną niedzielę.

20 kwietnia 2019 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 21 Kwietnia 2019 została wyłączona