menu close menu

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 31 Marca 2019

1. Dzisiaj przeżywamy ostatni dzień naszych parafialnych Rekolekcji Wielkopostnych, które prowadzi ks. dr hab. Andrzej TOMKO, Profesor Papieskiego wydziału Teologicznego we Wrocławiu. Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 8:00, 10:00, 12:00 i 18:00. Możliwość spowiedzi przed oraz w trakcie Mszy.

2. W owocnym przeżywaniu wielkopostnego czasu nawrócenia pomagają nabożeństwa pasyjne, na które serdecznie zapraszamy: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17:30 oraz Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17:40.

3. W najbliższy wtorek podczas Mszy św. o godz. 18:00 J.E. gen. bryg. dr Józef GUZDEK – Biskup Polowy Wojska Polskiego udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży i dorosłym z naszej parafii. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Uczcijmy te dni przez przyjęcie Komunii św. i udział w nabożeństwach. W sobotę w godzinach porannych kapłani udadzą się z posługą sakramentalną do chorych z naszej parafii.

5. Od jutra wystawione zostaną kosze na artykuły spożywcze, które przed świętami zostaną doręczone przez wolontariuszy Parafialnego Caritas rodzinom w trudnej sytuacji materialnej.

6. W dniu 14 kwietnia będziemy obchodzić Niedzielą Palmową Męki Pańskiej, którą rozpoczniemy Wielki Tydzień.Na początku każdej Mszy Świętej pobłogosławimy palmy, które będzie rozprowadzał Parafialny Caritas. Osoby, które mają możliwość dostarczenia bukszpanu, prosimy o przyniesienie gałązek do zakrystii. Tego dnia podczas Mszy św. dla rodzin z dziećmi o godz. 10:00 nastąpi rozwiązanie konkursu na najpiękniejszą własnoręcznie zrobioną palmę.

29 marca 2019 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 31 Marca 2019 została wyłączona

Comments are closed.