III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 24 Marca 2019

1. Dzisiaj przeżywamy III niedzielę Wielkiego Postu. W owocnym przeżywaniu tego czasu nawrócenia pomagają nabożeństwa pasyjne, na które serdecznie zapraszamy: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17:30 oraz Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17:40. Okazją do modlitewnego skupienia będą również Rekolekcje Wielkopostne, które będą miały miejsce w naszej Bazylice w tym tygodniu od 29 do 31 marca, a poprowadzi je ks. dr hab. Andrzej TOMKO, Prof. Papieskiego wydziału Teologicznego we Wrocławiu. Msze św. z nauką rekolekcyjną w piątek i sobotę o godz. 9:00 i 18:00 – w te dni nie będzie Mszy św. o godz. 7:00 – oraz w niedzielę o 8:00, 10:00, 12:00 i 18:00. Możliwość spowiedzi przed oraz w trakcie Mszy.

2. Jutro obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego, która jest zarazem Dniem Świętości Życia. Módlmy się o odwagę obrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci.

3. W związku ze zbliżającymi się świętami Wielkanocnymi prosimy osoby samotne, rodziny w trudnej sytuacji materialnej o składanie podań na udzielenie pomocy w zakrystii, kancelarii lub członków parafialnego Caritas.

22 marca 2019 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 24 Marca 2019 została wyłączona