I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10 Marca 2019

1. Dzisiaj obchodzimy I niedzielę Wielkiego Postu. W owocnym przeżywaniu tego wielkopostnego czasu nawrócenia pomagają nabożeństwa pasyjne, na które serdecznie zapraszamy:  Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz.17:30 oraz Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17:40.

2. W środę 13 marca przypada 6. rocznica wyboru papieża Franciszka. Otoczmy w tym dniu Ojca Świętego i wszystkie jego dzieła naszymi serdecznymi modlitwami.

3. Za tydzień 17 marca przypada niedziela Ad gentes– Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po Mszach św. ofiarami do puszek będzie można wesprzeć działalność misyjną.

4. Podczas ostatniej kwesty wolontariusze parafialnego Caritas zebrali do puszek ofiary na kwotę 821 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

8 marca 2019 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10 Marca 2019 została wyłączona