VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 Lutego 2019

1. Słowa dzisiejszej Ewangelii nie są wyłącznie przypomnieniem obowiązku troski o głodnych, ubogich i cierpiących. Chrystus oczekuje od nas serc i umysłów zdolnych dostrzegać prawdziwe źródła ludzkiej biedy. Początkiem takiej postawy jest właściwy dystans do wszystkiego, co sami posiadamy.

2. W piątek z okazji Święta Katedry Świętego Piotra Apostoła będziemy modlili się o ducha apostolskiej gorliwości, zdrowie i potrzebne łaski dla papieża.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00 odbędzie się spotkanie formacyjne dla kandydatów do przyjęcia sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

15 lutego 2019 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 Lutego 2019 została wyłączona