V NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 Lutego 2018

1. Jutro 11 lutego przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzone jako Światowy Dzień Chorego. Na uroczystą Mszę Świętą z udzieleniem sakramentu chorych zapraszamy o godz.18:00. Sakrament namaszczenia mogą przyjąć osoby chore i w podeszłym wieku, będące w stanie łaski uświęcającej. Prosimy rodziny oraz sąsiadów, aby pomogły chorym i starszym w dotarciu do świątyni.

2. W czwartek 14 lutego będziemy obchodzić święto św. Cyryla i Metodegopatronów Europy. Módlmy się przez ich wstawiennictwo za cały nasz kontynent, aby pozostał wierny wartościom chrześcijańskim.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00 odbędzie się spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

4. Podczas ostatniej kwesty wolontariusze parafialnego Caritas zebrali do puszek ofiary na kwotę 467 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

8 lutego 2019 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania V NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 Lutego 2018 została wyłączona