menu close menu

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 Stycznia 2019

1. W Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan prośmy dobrego Boga, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili „jedno serce i jednego ducha”, dając w ten sposób czytelne świadectwo wobec świata.

2. W minionym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Wszystkim, którzy nas przyjęli, dziękujemy za otwartość, wspólną modlitwę oraz miłą atmosferę.

3. W poniedziałek obchodzimy Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka. Z tej okazji wszystkim Babciom i Dziadkom składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o modlitwie.

4. W sobotę 26 stycznia w Akademii Wojsk Lądowych odbędzie się kurs przedmałżeński dla par. Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej do 24 stycznia.

5. W przyszłą niedzielę 27 stycznia po Mszy św. o godz. 10:00 w bibliotece nad zakrystią odbędzie się zebranie Parafialnego Zespołu Caritas. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków oraz osoby chętne do włączenia się w działalność tego zespołu.

18 stycznia 2019 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania II NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 Stycznia 2019 została wyłączona

Comments are closed.