RODZINNE KOLĘDOWANIE

W niedzielę Chrztu Pańskiego 13 stycznia w naszej bazylice miało miejsce wspólne rodzinne kolędowanie. Zostało ono przygotowane przez scholę dziecięcą pod dyrekcją państwa Joanny i Dariusza Jeż, którzy dbają o oprawę muzyczną cotygodniowych Mszy św.dla rodzin z dziećmi. Mali artyści podczas koncertu zaprezentowali swoje wspaniałe talenty.Oprócz pięknego śpiewu, wzbogacili występ grą na różnych instrumentach: pianinie, skrzypcach, kontrabasie, klarnecie, waltorni, cajonie i gitarze.

Podczas radosnego śpiewu kolęd nie zabrakło znanych utworów, ludowych pastorałek i dziecięcych piosenek. Wszystko po to, aby pokazać bogactwo polskiej kultury i tradycji.

Był to miły czas spędzony w rodzinnej atmosferze. Na zakończenie spotkania muzycy, od licznie zgromadzonej publiczności, otrzymali gromkie brawa a ks. kpt. Maksymilian Jezierski wręczył podziękowania i prezenty.

14 stycznia 2019 | Aktualności | Możliwość komentowania RODZINNE KOLĘDOWANIE została wyłączona