menu close menu

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 Października 2018

1. W przyszłą niedzielę w całym kraju będziemy obchodzić XVIII Dzień Papieski pod hasłem: Promieniowanie ojcostwa. To wspaniała okazja, aby zagłębić się w nauczanie św. Jana Pawła II oraz zaangażować się w budowę żywego pomnika naszego wielkiego Rodaka wspierając ofiarami do puszek zdolną, lecz ubogą młodzież z naszego kraju.

2. Również w przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętajmy o modlitwie za nauczycieli, wychowawców i katechetów.

3. Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 17:30.

4. Tradycyjnie w pierwszą niedzielę miesiąca wolontariusze Caritas zbierają do puszek ofiary na pomoc dla biednych rodzin z naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.

5. Informujemy, że spotkanie organizacyjne do I Komunii odbędzie się w  niedzielę 14 października po Mszy św. o godz. 10:00, natomiast spotkanie organizacyjne do Bierzmowania będzie miało miejsce w niedzielę 21 października również po Mszy św. o godz. 10:00.

6 października 2018 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 Października 2018 została wyłączona

Comments are closed.