XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 Września 2018

1. Październik, to miesiąc modlitwy różańcowej. Dlatego zapraszamy do udziału w codziennym nabożeństwie różańcowym, które w naszym kościele będziemy celebrowali o godz. 17:30.

2. Jutro rozpoczyna się nowy rok akademicki. Polecajmy Bogu wszystkich studentów i wykładowców wrocławskich uczelni a zwłaszcza podchorążych oraz kadrę Akademii Wojsk Lądowych, w której kształcą się przyszli oficerowie WP.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W sobotę 6 października w godzinach porannych odwiedzimy naszych chorych z posługą sakramentalną.

4. Informujemy, że istnieje możliwość przystąpienia do I Komunii św. oraz do sakramentu Bierzmowania dzieci, młodzieży a także dorosłych z naszej parafii oraz z całego Garnizonu Wrocław. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

29 września 2018 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 Września 2018 została wyłączona