ŚWIĘTO 4. REGIONALNEJ BAZY LOGISTYCZNEJ

W piątek, 21 września, Mszą św. w naszej Bazylice obchody swojego święta rozpoczęli żołnierze i pracownicy 4 Regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu. Eucharystii przewodniczył i okolicznościowe kazanie wygłosił Proboszcz Parafii – ks. prał. płk Janusz Radzik. Celebrans na początku liturgii odczytał przesłanie od Biskupa Polowego WP Józefa Guzdka a następnie zwrócił się do zgromadzonych: „Stajemy przed Bogiem, aby Jemu dziękować za wszelkie łaski, które otrzymaliśmy. W czasie tej Mszy św. będziemy Go także prosili o błogosławieństwo do dalszej służby.”

Na koniec uroczystości ks. Radzik złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim obecnym i udzielił Bożego błogosławieństwa.

21 września 2018 | Aktualności | Możliwość komentowania ŚWIĘTO 4. REGIONALNEJ BAZY LOGISTYCZNEJ została wyłączona