menu close menu

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 Września 2018

1. W dniu dzisiejszym o godz. 16.00 w naszej Bazylice odbędzie się nabożeństwo, po którym wyruszy procesja dziękczynno-błagalna z relikwiami św. Stanisława i św. Doroty. W 21 rocznicę wielkiej powodzi będziemy w duchu wiary i nadziei, dziękować Bożej Opatrzności za uchronienie nas, naszego Miasta od powodzi i prosić za wstawiennictwem Świętych o Boże Błogosławieństwo dla wszystkich mieszkańców. Procesja zakończy się Mszą św. w kościele św. Stanisława i Św. Doroty.

2. W najbliższą sobotę przypada święto Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

3. Zapraszamy na cotygodniowe Msze św. dla rodzin z dziećmi z kazaniem dialogowanym w każdą niedzielę o godzinie 10.00.

4. Informujemy, że istnieje możliwość przystąpienia do I Komunii św. oraz do sakramentu Bierzmowania dzieci, młodzieży a także dorosłych z naszej parafii oraz z całego Garnizonu Wrocław. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

5. Niech Jezus błogosławi każdy dzień życia solenizantów i jubilatów tego tygodnia.

22 września 2018 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 Września 2018 została wyłączona

Comments are closed.