XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 Września 2018

1. 26 września o godzinie 13.00 w Hali Stulecia odbędzie się spotkanie dla seniorów na temat „Bezpieczny senior we Wrocławiu”. Wstęp wolny.

2. Dnia 17 września przypada kolejna rocznica napaści Związku Radzieckiego na Polskę w 1939 roku. Wspominamy wszystkich poległych na Wschodzie, deportowanych i zamęczonych na Syberii i w innych miejscach kaźni. Prosimy miłosiernego Boga o pokój i zgodę między narodami.

3. Zapraszamy na cotygodniowe Msze św. dla rodzin z dziećmi z kazaniem dialogowanym w każdą niedzielę o godzinie 10.00

4. Informujemy, że istnieje możliwość przystąpienia do I Komunii św. oraz do sakramentu Bierzmowania dzieci, młodzieży a także dorosłych z naszej parafii oraz z całego Garnizonu Wrocław. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

5. We wtorek będziemy obchodzić święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Módlmy się o dobry rozwój i wychowanie dla najmłodszych.

6. W dniach od 17 do 21 września jako kapelani będziemy uczestniczyć w rekolekcjach kapłańskich. Prosimy o modlitwę w naszej intencji i zapewniamy o duchowej pamięci.

7. W przyszłą niedzielę 23 września o godz. 16.00 w naszej Bazylice odbędzie się nabożeństwo, po którym wyruszy procesja dziękczynno – błagalna z relikwiami św. Stanisława i św. Doroty. Zakończy się ona Mszą św. w kościele św. Stanisława i św. Doroty. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu.

15 września 2018 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 Września 2018 została wyłączona