XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 9 Września 2018

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna VIII Tydzień Wychowania. Módlmy się za wszystkich rodziców, wychowawców i nauczycieli, aby swoim przykładem dawali przykład dobrego życia.

2. Zapraszamy na cotygodniowe Msze św. dla rodzin z dziećmi z kazaniem dialogowanym w każdą niedzielę o godzinie 10.00

3. Informujemy, że istnieje możliwość przystąpienia do I Komunii św. oraz do sakramentu Bierzmowania dzieci, młodzieży a także dorosłych z naszej parafii oraz z całego Garnizonu Wrocław. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

4. W piątek będziemy przeżywać święto Podwyższenia Krzyża świętego. Zachęcamy, aby w tym dniu uczcić krzyż, znak męki i zwycięstwa Chrystusa.

5. W najbliższą sobotę przypada wspomnienie liturgiczne Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.

6. Podczas ostatniej kwesty wolontariusze parafialnego Caritas zebrali do puszek ofiary na kwotę 667 zł. Bóg zapłać.

7. Naszych solenizantów i jubilatów niech Bóg obdarza swoimi łaskami.

7 września 2018 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 9 Września 2018 została wyłączona