menu close menu

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 2 Września 2018

1. Jutro rozpoczyna się nowy rok szkolny dla dzieci i młodzieży. Módlmy się do Maryi, Stolicy Mądrości o potrzebne łaski dla uczniów, nauczycieli, katechetów, rodziców i wszystkich zatroskanych o wychowanie i wykształcenie młodego pokolenia.

2. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek miesiąca. Okazja do sakramentu pokuty i pojednania z Bogiem przez Mszą Świętą.

3. W sobotę przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, znane jako święto Matki Bożej Siewnej.

4. Od przyszłej niedzieli, 9 września o godz. 10:00 rozpoczną się cotygodniowe Msze św. dla rodzin z dziećmi z kazaniem dialogowanym, na które już teraz serdecznie zapraszamy. Wszystkie dzieci prosimy o przyniesienie tornistrów i przyborów szkolnych do poświęcenia.

5. Informujemy, że istnieje możliwość przystąpienia do I Komunii św. oraz do sakramentu Bierzmowania dzieci, młodzieży a także dorosłych z naszej parafii oraz z całego Garnizonu Wrocław. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

6. Tradycyjnie w I niedzielę miesiąca woluntariusze Parafialnego „Caritas” zbierają do puszek ofiary dla biednych rodzin naszej Parafii.

7. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia oraz wszystkim uczniom życzymy, aby Pan Jezus obdarzył ich swoją łaską.