menu close menu

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 Sierpnia 2018

1. Dzisiejsza Uroczystość Matki Bożej Jasnogórskiej, skłania nasze serca ku jeszcze większemu zawierzeniu Jej naszych losów. Wsłuchani w słowa Maryi: uczyńcie wszystko, co wam mówi mój Syn, starajmy się wiernie wypełnić Jej wskazania.

2. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. W godzinach porannych odwiedzimy naszych chorych z posługą sakramentalną.

3. Dnia 1 września wspominamy 79. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Będziemy się modlić o pokój na świecie oraz za wszystkie ofiary wojny.

4.Od niedzieli, 9 września o godz. 10:00 rozpoczną się cotygodniowe Msze św. dla rodzin z dziećmi z kazaniem dialogowanym, na które już teraz serdecznie zapraszamy.

5. Informujemy, że istnieje możliwość przystąpienia do I Komunii św. oraz do sakramentu Bierzmowania dzieci, młodzieży a także dorosłych z naszej parafii oraz z całego Garnizonu Wrocław. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

25 sierpnia 2018 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 Sierpnia 2018 została wyłączona

Comments are closed.