XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 Sierpnia 2018

1. W najbliższą środę, 15 sierpnia, będziemy obchodzić uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W Polsce ta uroczystość znana jest i obchodzona jako święto Matki Bożej Zielnej. Prosimy przynieść bukiety ziół, kwiatów i warzyw, które zostaną pobłogosławione podczas Mszy św. o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i 18.00. Tego dnia wspominamy również „Cud nad Wisłą” z 1920r., a także modlimy się za wszystkich żołnierza i pracowników Wojska Polskiego z okazji ich święta. Uroczysta Msza św. w intencji żołnierzy i pracowników Garnizonu Wrocław oraz ich rodzin pod przewodnictwem J.E. Jacek Kiciński – biskupa pomocniczego Archidiecezji Wrocławskiej odbędzie się o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy.

2. We wtorek, 14 sierpnia, na Jasną Górę wejdzie Piesza Pielgrzymka Wojskowa z Warszawy, w której bierze udział 50 – osobowa grupa z Akademii Wojsk Lądowych. Wspierajmy duchowo naszych wojskowych pielgrzymów.

3. Podczas ostatniej kwesty parafialny Caritas zebrał do puszek 1.090 zł. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

11 sierpnia 2018 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 Sierpnia 2018 została wyłączona