XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 Sierpnia 2018

1. Dzisiaj przeżywamy I niedzielę sierpnia. Na zakończenie każdej Mszy św. zachęcamy do pozostania na krótką adorację Najświętszego Sakramentu. Dzisiaj również wyruszyła Piesza Pielgrzymka Wojskowa z Warszawy na Jasną Górę, w której bierze udział 50 – osobowa grupa z Akademii Wojsk Lądowych. Wspierajmy duchowo naszych wojskowych pielgrzymów.

2. Jutro będziemy obchodzić święto Przemienienia Pańskiego, a w czwartek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy.

3. Dziś parafialny Caritas zbiera ofiary do puszek na pomoc dla rodzinom w trudnej sytuacji materialnej. Bóg zapłać za złożone ofiary.

4. Tradycyjnie 15 sierpnia, w uroczystość Wniebowzięcia NMP, będziemy rozprowadzać wiązanki ziół i zbóż do poświecenia podczas każdej Mszy św.. Osoby posiadające zioła i kwiaty prosimy o przynoszenie ich do zakrystii.

3 sierpnia 2018 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 Sierpnia 2018 została wyłączona