XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 22 Lipca 2018

1. Dziś kolejna lipcowa niedziela. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu dnia Pańskiego.

2. W środę, we wspomnienie św. Krzysztofa, będziemy modlili się za kierowców i podróżujących. Niech pod opieką patrona kierowców wszyscy szczęśliwie dotrą do celu podróży.

3. W czwartek wspominamy rodziców Najświętszej Maryi Panny: Joachima i Annę. Byli oni dziadkami Pana Jezusa, dlatego zachęcamy w tym dniu do serdecznej modlitwy za naszych dziadków: żyjącym wypraszajmy Boże błogosławieństwo, a zmarłym – wieczne szczęście w niebie.

4. Od dzisiaj w naszej parafii posługę duszpasterską rozpoczyna ks. ppłk Adam Rogacki, którego bardzo serdecznie witamy i życzymy Bożego błogosławieństwa.

5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy samych radosnych i spokojnych dni.

21 lipca 2018 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 22 Lipca 2018 została wyłączona