menu close menu

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 Czerwca 2018

1. W czerwcu codziennie po Mszy św. wieczornej o godz.18.00 w naszym kościele celebrujemy nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszamy.

2. W najbliższy piątek zakończy się rok szkolny i katechetyczne. W związku z tym od przyszłej niedzieli do końca sierpnia nie będzie niedzielnych Mszy św. dla Rodzin z dziećmi. O godz. 10 będą zwykłe niedzielne Msze św.. Już teraz wszystkim dzieciom, rodzicom, nauczycielom, katechetom i wychowawcom życzymy szczęśliwych oraz bezpiecznych wakacji.

3. W sobotę przypada Dzień Ojca. Tego dnia módlmy się za wszystkich ojców, dla żyjących prośmy o obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wypraszajmy wieczny pokój w królestwie Bożym.

4. W niedzielę, 24 czerwca, będziemy obchodzić uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Mszę św. w intencji mieszkańców Wrocławia w dniu patrona miasta będzie sprawował Metropolita Wrocławski Abp Józef Kupny w Archikatedrze Wrocławskiej o godz. 18.30.

16 czerwca 2018 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 Czerwca 2018 została wyłączona

Comments are closed.