V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18 Marca 2018

1.W owocnym przeżywaniu wielkopostnego czasu nawrócenia pomagają nabożeństwa pasyjne, na które serdecznie zapraszamy: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17:30 oraz Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17:40.

2.Jutro przypada uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Jest to również dzień imienin naszych Pasterzy: ks. Abp. Józefa Kupnego – Metropolity Wrocławskiego i ks. Bp. Józefa Guzdka – Biskupa Polowego WP. Polecajmy w naszej modlitwie czcigodnych solenizantów.

3.Za tydzień Niedzielą Palmową Męki Pańskiej rozpoczynamy Wielki Tydzień. Na początku każdej Mszy Świętej pobłogosławimy palmy, które będzie rozprowadzał Parafialny Caritas. Osoby, które mają możliwość dostarczenia bukszpanu, prosimy o przyniesienie gałązek do zakrystii. Podczas Mszy św. dla rodzin z dziećmi o godz. 10:00 nastąpi rozwiązanie konkursu na najpiękniejszą własnoręcznie zrobioną palmę.

4.W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkania formacyjne przygotowujące do przyjęcia sakramentu Bierzmowania po Mszy św. o godz. 10:00.

5.Już dzisiaj zachęcamy, aby przygotować się do dobrej spowiedzi wielkanocnej i nie odkładać sakramentalnego pojednania się z Panem Bogiem na ostatnie dni Wielkiego Postu. W naszym kościele posługujemy w konfesjonale codziennie przed Mszą św.

6.Od jutra wystawione zostaną kosze na artykuły spożywcze, które przed świętami zostaną doręczone przez wolontariuszy Parafialnego Caritas rodzinom w trudnej sytuacji materialnej.

17 marca 2018 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18 Marca 2018 została wyłączona