IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 11 Marca 2018

1.Dzisiaj przeżywamy ostatni dzień naszych parafialnych Rekolekcji Wielkopostnych, które prowadzi sercanin o. Janusz FURA – misjonarz z Norwegii. Msze św. z nauką rekolekcyjną godz. 8:00, 10:00, 12:00 i 18:00. Możliwość spowiedzi przed oraz w trakcie Mszy.

2.W owocnym przeżywaniu wielkopostnego czasu nawrócenia pomagają nabożeństwa pasyjne, na które serdecznie zapraszamy: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17:30 oraz Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17:40.

3.Kuria Metropolitalna Wrocławska poleciła zorganizowanie i przeprowadzenie w dniu dzisiejszym w kościołach Archidiecezji zbiórki do puszek na rzecz wsparcia odbudowy organów w naszej Bazylice. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na ten cel.

4.We wtorek, 13 marca przypadnie 5. rocznica wyboru papieża Franciszka. Otoczmy w tym dniu Ojca Świętego i wszystkie jego dzieła naszymi serdecznymi modlitwami.

5.Podczas ostatniej kwesty wolontariusze parafialnego Caritas zebrali do puszek ofiary na kwotę 763zł. Bóg zapłać.

10 marca 2018 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 11 Marca 2018 została wyłączona