III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 4 Marca 2018

1.W owocnym przeżywaniu wielkopostnego czasu nawrócenia pomagają nabożeństwa pasyjne, na które serdecznie zapraszamy: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17:30 oraz Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17:40.

2.W tym tygodniu serdecznie zapraszamy na Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi sercanin o. Janusz FURA – misjonarz z Norwegii. Msze św. z nauką rekolekcyjną w piątek i sobotę o godz. 9:00 i 18:00w te dni nie będzie Mszy św. o godz. 7:00 – oraz w niedzielę o 8:00, 10:00, 12:00 i 18:00. Możliwość spowiedzi przed oraz w trakcie Mszy.

3.W czwartek 8 marca zachęcamy do modlitwy w intencjach kobiet, które tego dnia obchodzą swoje święto.

4.W związku ze zbliżającymi się świętami Wielkanocnymi prosimy osoby samotne, rodziny w trudnej sytuacji materialnej o składanie podań na udzielenie pomocy w zakrystii, kancelarii lub członków parafialnego Caritas.

5.Dziś wolontariusze parafialnego Caritas zbierają do puszek ofiary na pomoc dla rodzin w trudnych warunkach materialnych.

3 marca 2018 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 4 Marca 2018 została wyłączona