V NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 lutego 2018

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, dlatego na koniec Mszy św. zachęcamy do pozostania na krótką adorację Najświętszego Sakramentu.

2. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzone jako Światowy Dzień Chorego. Na uroczystą Mszę Świętą z udzieleniem sakramentu chorych zapraszamy o godz. 18:00. Sakrament namaszczenia mogą przyjąć osoby chore i w podeszłym wieku, będące w stanie łaski uświęcającej. Prosimy rodziny oraz sąsiadów, aby pomogły chorym i starszym w dotarciu do świątyni.

3. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00 odbędzie się spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

4. Dziś wolontariusze parafialnego Caritas zbierają do puszek ofiary na pomoc dla rodzin w trudnych warunkach materialnych. Bóg zapłać za złożone ofiary.

3 lutego 2018 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania V NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 lutego 2018 została wyłączona