II NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 Stycznia 2018

1.Dzisiaj wraz z katolikami na całym świecie modlimy się za migrantów i uchodźców.

2.Od czwartku rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

3.W minionym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Wszystkim, którzy nas przyjęli, dziękujemy za otwartość, chwilę wspólnej modlitwy oraz miłą atmosferę.

4.W sobotę 27 stycznia w Akademii Wojsk Lądowych odbędzie się kurs przedmałżeński dla par: „Weekend dla Zakochanych”. Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej do 24 stycznia.

5.Podczas ostatniej kwesty wolontariusze Caritas zebrali do puszek ofiary w wysokości 715 zł. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za wsparcie okazane potrzebującym.

6.W przyszłą niedzielę 21 stycznia po Mszy św. o godz. 10:00 w bibliotece nad zakrystią odbędzie się zebranie Parafialnego Zespołu Caritas. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków oraz osoby chętne do włączenia się w działalność tego zespołu.

13 stycznia 2018 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania II NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 Stycznia 2018 została wyłączona