XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 26 listopada 2017

1. Dzisiejsza uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata kończy rok liturgiczny i przygotowuje nas do przejścia w czas adwentu, który rozpocznie się od następnej niedzieli.

2. Do końca listopada o godz. 17.30 odprawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia modląc się za zmarłych wypisanych na kartkach wspominkowych. Za zmarłych modlimy się również przez cały rok przed niedzielną Mszą św. o godz. 12.00, a także w pierwszy piątek miesiąca.

3.W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W sobotę w godzinach porannych z sakramentami świętymi udamy się do chorych z naszej wspólnoty parafialnej.

4.W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia prosimy osoby samotne, rodziny w trudnej sytuacji materialnej o składanie podań na udzielenie pomocy w zakrystii, kancelarii lub członków parafialnego Caritas.

25 listopada 2017 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 26 listopada 2017 została wyłączona