XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 listopada 2017

1. Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitwy za Kościół prześladowany. Niech nasza modlitwa oraz wsparcie materialne ofiarami do puszek będzie wyrazem naszej troski za wszystkich prześladowanych za wiarę.

2. Przez cały listopad o godz. 17.30 odprawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia modląc się za zmarłych wypisanych na kartkach wspominkowych. Za zmarłych modlimy się również przez cały rok przed niedzielną Mszą św. o godz. 12.00, a także w pierwszy piątek miesiąca o godz. 18.00 sprawując za nich ofiarę Mszy św.

3. Jak co roku w listopadzie przypada wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej patronki naszej parafii. Uroczystości odpustowe, którym będzie przewodniczył bp Józef GUZDEK – Biskup Polowy WP, odbędą się w przyszłą niedzielę 19 listopada o godz. 12.00. Już dziś serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy i świętowania.

4. Podczas ostatniej kwesty zebrano do puszek kwotę 779 zł. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

13 listopada 2017 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 listopada 2017 została wyłączona