REKONSTRUKCJA EMPORY ORGANOWEJ

Od maja do lipca 2017 roku Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu przeprowadził postępowanie przetargowe na roboty budowlane w zadaniu:

ROBOTY POLEGAJĄCE NA BUDOWIE EMPORY ORGANOWEJ WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ I ROBOTAMI TOWARZYSZĄCYMI W KOŚCIELE GARNIZONOWYM POD WEZWANIEM ŚW. ELŻBIETY WE WROCŁAWIU.

Procedura zakończyła się wybraniem wykonawcy.

Jak wynika z dokumentacji przetargowej – prace, które rozpoczęły się od października 2017 roku będą obejmowały rekonstrukcję empory organowej a także budowę sekcji Rück Positiv zintegrowanej z emporą i jej balustradą.

Jednocześnie informujemy, że nasza parafia nie współpracuje z fundacją „Opus Organi” i nie jest odpowiedzialna za prowadzone przez tę fundację przedsięwzięcia. Poza tym w/w fundacja nie bierze udziału w realizacji jakichkolwiek projektów w Bazylice Garnizonowej pw. św. Elżbiety.

9 listopada 2017 | Organy | Możliwość komentowania REKONSTRUKCJA EMPORY ORGANOWEJ została wyłączona